data: 26.07 - 31.07.2016

Aktualności

Powrót

Niech (za)Iskrzy!

2016-02-12


Zapraszamy na trzecią odsłonę rekolekcji „Dla nas i całego świata”. 20 lutego gościem spotkania w łagiewnickim sanktuarium będzie o. Adam Szustak OP, wędrowny kaznodzieja. 


Patronami lutowego spotkania są św. Jacek Odrowąż OP oraz sługa boży ks. Piotr Skarga SJ. Ich życiorysy pokazują, jak rozumieć przyjmowanie w dom podróżnych i pouczanie nieumiejętnych przez pryzmat czynu miłosierdzia.

Gościem rekolekcji będzie o. Adam Szustak OP, wędrowny kaznodzieja głoszący Ewangelię wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby. Dominikanin przybliży zagadnienie Bożego przebaczenia.

– Chciałbym Was serdecznie zaprosić do wspólnego słuchania Słowa Bożego, do wspólnego poznawania świętych, do uczenia się miłosierdzia, a nade wszystko do tego, żeby spotkać Jezusa w Eucharystii, a potem w modlitwie uwielbienia. Najważniejsze jest to, że będzie On – Pan Jezus – powiedział o. Adam Szustak OP zachęcając do udziału w rekolekcjach przygotowujących do Światowych Dni Młodzieży.Plan spotkania:

16:30 – rozmowa Tomasza Adamskiego i Mateusza Ochmana z o. Adamem Szustakiem OP
18:00 – Eucharystia
19:00 – Konferencja i modlitwa uwielbienia prowadzona przez gościa rekolekcji


 
W trzecim spotkaniu w ramach rekolekcji „Dla nas i całego świata” będzie można uczestniczyć także poprzez transmisję online na stronie oficjalnej ŚDM. Relacja będzie dostępna w języku polskim oraz po angielsku.

Światowe Dni Młodzieży to dzieło, które potrzebuje modlitewnego wsparcia.

Czekamy na Ciebie 20 lutego w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach!

Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ.


oprac. Dominika Stoszek

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam